O nas

MojeNewsy.com.pl to dynamicznie rozwijający się portal internetowy, który oferuje czytelnikom szeroki wybór artykułów z wielu branż i dziedzin życia. Dostarczamy wartościowe, rzetelne i interesujące informacje, które pomagają naszym czytelnikom lepiej zrozumieć świat wokół nich i podejmować mądrzejsze decyzje. Nasi redaktorzy dbają o wysoką jakość publikacji i zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby i oczekiwania naszych czytelników.

Misja i wartości

Jako portal informacyjny, nasza misja polega na dostarczaniu czytelnikom wartościowych treści z wielu dziedzin, które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Nasze wartości to przede wszystkim rzetelność, niezależność, otwartość, innowacyjność. Dążymy do tego, aby nasze artykuły były oparte na faktach i obiektywnych źródłach, aby niezależnie od tematu i branży zawsze prezentować różnorodne perspektywy i punkty widzenia, aby stale poszukiwać nowych sposobów prezentacji treści i interakcji z czytelnikami oraz aby uwzględniać kwestie społeczne, środowiskowe i etyczne w naszej działalności.

Propozycja dla firm i partnerów

Dla firm i partnerów oferujemy różnorodne możliwości współpracy i promocji. Jednym z naszych najpopularniejszych rozwiązań są publikacje sponsorowane, które pojawiają się na naszym portalu wraz z innymi treściami. Publikacje sponsorowane stanowią skuteczny sposób na dotarcie z interesującymi treściami do naszych czytelników.

Ponadto, dla firm zainteresowanych większą współpracą oferujemy także inne rozwiązania, takie jak banery reklamowe, artykuły tematyczne, konkursy czy partnerstwa medialne.

Zachęcamy do kontaktu i do rozmowy w celu omówienia szczegółów i dostosowania oferty do indywidualnych Państwa potrzeb.